Obrazová historie letectví eBook

Fatimma.cz Obrazová historie letectví Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Obrazová historie letectví! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Obrazová historie letectví a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Obrazová historie letectví.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,28 MB

ISBN: 9788026427384

POPIS
Vývoj a historie letectví v jedinečných ilustracích a fotografiíchOd montgolfiéry po SpaceShipTwo - skutečná kronika letectví, zachycená v celkovém pohledu i v působivých detailech. Poznáte průkopníky, vizionáře, konstruktéry, a především osm stovek strojů, jež se zapsaly do dějin. Balony a vzducholodě, první letadla, dopravní, cvičné, vojenské, civilní, pístové, turbovrtulové i proudové letouny. Nechybí samozřejmě ani kompletní popis vývoje vrtulníků. To vše prostřednictvím krásných ilustrací a detailních fotografií, které vás provedou například kokpitem i exteriérem nadzvukového Concordu či proslulého letounu Blériot XI.
STÁHNOUT ČÍST
Obrazová historie letectví
+420 775 414 271 (pracovní dny 8.00 - 16.00) 775 414 271 [email protected]
Letadla historie letectvi | Sleviste.cz
Obrazová historie letectví - neuveden . Vývoj a historie letectví v jedinečných ilustracích a fotografiích. Od montgolfiéry po SpaceShipTwo - skutečná kronika letectví, zachycená v celkovém pohledu i v působivých detailech. Poznáte průkopníky, vizionáře, konstruktéry, a především osm stovek strojů, jež se zapsaly do ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY