Poker eBook

Fatimma.cz Poker Image

INFORMACE

Hledáte knihu Poker? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Rob Tucker? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Poker.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,96 MB

ISBN: 9788074132292

POPIS
Staňte se mistry té nejrozšířenější pokerové varianty – No-Limit Hold'em Cash game!Všichni víme, že v pokeru nejde jen o to, se hraním bavit. Ano, občas se třeba sejdete s přáteli a zahrajete si „jen tak“, ale pokerem se dá také slušně vydělat. A pokud patříte mezi ty, kteří si chtějí hraním této karetní hry přivydělat (nebo se jí dokonce živit), pak jsou pro vás knihy z dvoudílné série Poker – jak si vydělat hraním nutností.No-Limit Texas Hold'em je světově nejrozšířenější varianta pokeru a v cash game se teprve točí pořádné peníze. Naneštěstí pro hráče (a naštěstí pro vás), většina lidí přistupuje ke cash game tak, jako by se jednalo o turnaj, a nechápou, že se jedná u úplně jinou hru. Rob Tucker vám ve své knize ukáže, jak se má cash game hrát správně.Největší část knihy je samozřejmě věnována samotnému hraní. Každá fáze hry má svou vlastní kapitolu, ve které je pečlivě rozebrána a následně je vše předvedeno na ukázkových hrách. Kniha tedy obsahuje kapitolu o hře před flopem, na flopu, na turnu i na riveru. Je zde kapitola o hře na stolech s šesti a méně hráči (shorthanded). A několik kapitol o obecných pravidlech a postupech ve hře. Hra samotná je sice důležitá, ale není to jen o kartách – v pokeru hrajete především podle soupeře. Proto kniha obsahuje také část o výběru správných soupeřů a stolů a také o tom, jak je můžete držet v nevědomosti. S tím souvisí další část knihy, která se zabývá vaším přístupem ke hře, a jak by ten měl vypadat, pokud si chcete pokerem přivydělávat (nebo se jím dokonce živit), sem spadá například to, jak minimalizovat ztrátu ve smolném období. A nebyla by to komplexní kniha, pokud by vás autor neseznámil také s tím, jak spravovat své vlastní zdroje a finance (tedy bankrot management). Vše je doplněno několika tabulkami, ve kterých najdete přehledně různé důležité pravděpodobnosti.Pokud s pokerem začínáte, nemusíte zoufat, tato kniha je určena i pro vás. České vydání jsme totiž obohatili o jednoduchý slovníček základních pojmů a většinu termínů jsme také vysvětlili v přímo v textu. Takže ať už jste nováček nebo zkušený hráč, je důležité jen jedno – chcete si pokerem vydělávat?
STÁHNOUT ČÍST
World Series of Poker | Online Poker
Join PokerStars today - the world's best online poker room and the biggest tournaments anywhere online. Great offers for new players, don't miss out!
Goodgame Poker
Poker wydaje się grą statyczną, ale to tylko pozory. Emocje podczas rozgrywki są wysokie, a w chwili rozstrzygnięcia sięgają zenitu. Już od czasu swoich narodzin w XIX w. poker przyciągał widzów chętnych do oglądania zmagań przy zielonym stoliku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY