Kleopatra eBook

Fatimma.cz Kleopatra Image

INFORMACE

Kleopatra je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michael Grant. Přečtěte si s námi knihu Kleopatra na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Kleopatra.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,22 MB

ISBN: 8073410575

POPIS
V portrétu historika Michaela Granta se nabízí živý obraz mimořádné ženy. Obraz, který nevychází jen z mýtů a legend, ale především z dokumentů, historických záznamů a vědeckého bádání. Představuje se tu milenka velkých mužů, ale také žena, která rozhodovala o budoucnosti své země a která se tuto zemi snažila zachránit. Vzdělaná panovnice a chytrá politička, toužící navrátit Egyptu jeho zašlou slávu. Marně.Kleopatra bývá vnímána zejména jako rozmařilá královna, která chtěla ovládnout velké muže. Ale historik Grant ji ukazuje jako bytost živou, jako královnu z řecké dynastie, která se jako první ze všech vládců naučila řeč lidu, jemuž panovala. Jako političku, které šlo vždy především o budoucnost Egypta, o jeho záchranu před římskou nadvládou. A jako nekompromisní vládkyni, která uměla krutě potlačit své nepřátele.
STÁHNOUT ČÍST
Kleopatra VII av Egypten - Wikipedia
Cleopatra (1999) Rendező: Franc Roddam Szereplők: Leonor Varela (Kleopátra), Billy Zane (Antonius), Timothy Dalton (Julius Ceasar), Rupert Graves (Octavianus...
Antonius a Kleopatra | Městské divadlo Brno
Kleopatra is a certificate manager and GUI for GnuPG. The software stores your OpenPGP certificates and keys. It is available for Windows and Linux. In association with the KMail email client, you can also take advantages of the cryptographical features for your communication via email. License: Open Source (GNU GPL)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY