Tvůrčí psaní 2 eBook

Fatimma.cz Tvůrčí psaní 2 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tvůrčí psaní 2! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tvůrčí psaní 2 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Tvůrčí psaní 2.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,14 MB

ISBN: 9788024720913

POPIS
Tvůrčí psaní 2 bezprostředně navazuje na první díl úspěšné publikace Tvůrčí psaní pro každého. Autorka detailně rozebírá a vysvětluje stavbu novely a krůček po krůčku vede čtenáře k jejímu zvládnutí. Podrobně se věnuje nejen problematice děje, ale také budování postav a jejich charakterů, tvorbě dialogů, správnému zvládnutí dramatického konfliktu a mnoha dalším aspektům tvorby dramatu. Lehce se dotýká i základních rysů různých žánrů, například hororu, detektivních a romantických příběhů. Teorii podává, podobně jako tomu bylo i u prvního dílu publikace, neobyčejně srozumitelnou a čtivou formou vycházejíc při svém psaní z letité praxe výuky oboru tvůrčího psaní. Bez nadsázky je možné říci, že učebnice takového rozsahu a hloubky dosud nebyla v oblasti tvůrčího psaní v České republice vydána. Publikace je vhodná jak pro čtenáře prvního dílu, kteří již netrpělivě čekají na slíbené pokračování, tak i pro kohokoliv, kdo již absolvoval nějaký základní kurz tvůrčího psaní. Vynikající je publik ace i pro studenty vyšších odborných škol zaměřených na tvůrčí psaní a publicistiku. Spolu s prvním dílem tvoří publikace jeden z nejkomplexnějších kurzů tvůrčího psaní, který kdy byl v České republice knižně vydán. V kombinaci s prvním dílem je tak publikace vhodná i pro naprosté začátečníky.
STÁHNOUT ČÍST
Workshop: Tvůrčí psaní 2.0 | Hubbr
Tvůrčí psaní ve škole - 2. díl - Literární výchova jinak (9 780) Obrázky a jejich využití v tvůrčím psaní - 1. díl - Karty herní i magické (9 431) Příprava na vyučování: Pohádky se smutným koncem (9 257) Vedeme žáky k samostatnému psaní - 1. díl - Představení základních metod (9 232)
Tvůrčí psaní - Tipy do výuky
Tvůrčí psaní učím děti i dospělé, a to technikami, které mi předala moje skvělá učitelka, bývalá žákyně Arnošta Lustiga, Dana Emingerová. Ušetřete se chyb, které dělají ostatní. Za jeden víkend budete s psaním úplně jinde než dnes.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY