Zlomyseľná vdova eBook

Fatimma.cz Zlomyseľná vdova Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zlomyseľná vdova! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zlomyseľná vdova a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Zlomyseľná vdova.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,79 MB

ISBN: 8055102635

POPIS
Kto prenasleduje krásnu Madeline, o ktorej sa šíria klebety, že zniesla zo sveta svojho muža? Je to duch jej mŕtveho manžela, ktorého vraj vlastnými rukami zavraždila a kvôli ktorému jej prischla prezývka Zlomyseľná vdova? Zdá sa, že za všetkým je tajomná filozofia vanza a tak sa Madeline vyberie do londýnskeho centra zábavy za tajomným majstrom tejto filozofie…
STÁHNOUT ČÍST
Pampelíška: Amanda Quicková - Zlomyseľná vdova
Knihy - Vdova bazár. Vyberajte z 37 inzerátov. Predajte ľahko a rýchlo na Bazoš.sk. Cez 400 tisíc užívateľov za deň. Nájdite čo potrebujete vo Vašej kategórii.
Černá vdova - Amanda Quick, pevná vazba, český jazyk ...
Pokud není porušen mozek, proč zlomení vazu vede k úmrtí? Podle selského rozumu by člověk měl být ochrnutý na celé tělo díky přerušené míše, ale zemřít by neměl. Mozek nedokáže sám o sobě fungovat? Doplňuji: Jaký je tedy pravý důvod úmrtí? Udušení? Zástava srdce? Ani jedno z toho se mi nezdá, jelikož při zlomení vazu úmrtí nastává okamžitě.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY