Krvavá hraběnka Alžběta Báthoryová eBook

Fatimma.cz Krvavá hraběnka Alžběta Báthoryová Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Krvavá hraběnka Alžběta Báthoryová! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Krvavá hraběnka Alžběta Báthoryová a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Krvavá hraběnka Alžběta Báthoryová.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,76 MB

ISBN: 9788075054838

POPIS
Důkladná sonda do duše šílené ženy pronásledované vizí věčného mládí. Kdo byla vlastně hraběnka Alžběta Báthoryová? Co v ní podnítilo vražedné sklony a zášť k mladým dívkám? Proč, ač usvědčena, nebyla nakonec potrestána? Z dobových materiálů, které zkoumají případ známé sadistické vražedkyně Alžběty Báthoryové, je patrné, že u nás proslulý román Joži Nižnánského Čachtická paní je v poměru k historickým skutečnostem pouhou beletristickou selankou. To, co odhadují dochované záznamy z výslechů svědků a další písemné prameny, patří k nejhrůznějším kauzám světové kriminalistiky.
STÁHNOUT ČÍST
Alžběta Báthory | OSOBNOSTI.cz
Krvavá hraběnka Alžběta Báthoryová. Kdo napsal knihu Krvavá hraběnka Alžběta Báthoryová? Autorem je Vladimír Liška. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Krvavá hraběnka Alžběta Báthoryová - Vladimír Liška ...
Alžběta Báthoryová Erb se třemi dračími zuby Alžběta Nádašdyová (rozená Báthoryová , v maďarštině Báthory Erzsébet ; asi 7. srpna 1560 , Nyírbátor - 21. srpna 1614 , Čachtice ), přezdívaná Čachtická paní , byla uherská hraběnka.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY