Obchodní korespondence a komunikace - Němčina eBook

Fatimma.cz Obchodní korespondence a komunikace - Němčina Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Obchodní korespondence a komunikace - Němčina! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Obchodní korespondence a komunikace - Němčina a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Obchodní korespondence a komunikace - Němčina.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,48 MB

ISBN: 8086906248

POPIS
Ideální ke studiu nebo do kanceláře k usnadnění ústní i písemné komunikace. Snadné učení díky jasnému členění témat. Témata: jak si sjednat schůzky - rezervace - nabídky - objednávky - reklamace - upomínky - e-maily - motivační dopisy - životopisy a ještě mnohem víc. Obraty a vazby pro všechny společenské i úřední situace. Praktická cvičení s klíčem a tipy pro snadné zapamatování obvyklých frází. Tahák na váš stůl obsahující užitečné a jasné formulace pro telefonní hovory. Rozsáhlý 6jazyčný slovník (německo-anglicko-česko-francouzsko-španělsko-ruský). Informace o rozdílech v rakouské a švýcarské terminologii.
STÁHNOUT ČÍST
Obchodní korespondence a komunikace - Němčina - Josef ...
Příručka obchodní korespondence a komunikace z řady PONS je určena všem těm, kteří se chtějí naučit sestavovat správné obchodní dopisy nebo již v praxi chtějí svou schopnost vylepšit. Celkem 27 kapitol mapuje oblast obchodní komunikace a dává příklad, jak mají vypadat stylisticky správné objednávky, poptávky, nabídky, rezervace či řada dalších obchodních ...
Sylabus predmetu OKNJ - Obchodní jazyk - němčina (PEF - ZS ...
Obchodní korespondence a komunikace - Němčina Nakladatel: Klett EAN: 9788086906249 ISBN: 80-86906-24-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 240 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok vydání: 2006 (1. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY