Podnikáme úspěšně s malou firmou eBook

Fatimma.cz Podnikáme úspěšně s malou firmou Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Podnikáme úspěšně s malou firmou! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Podnikáme úspěšně s malou firmou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Podnikáme úspěšně s malou firmou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,44 MB

ISBN: 8071799269

POPIS
S využitím nejnovějších poznatků teorie dává publikace začínajícím podnikatelům návod na "rozjezd" správně zvoleného podnikání. Ukazuje praktické kroky vedoucí k úspěšné firmě - jak zpracovat podnikatelský plán, jakou marketingovou strategii zvolit, jak obstarat finance pro podnikání atd. Velkou předností knihy je, že vychází z dokonalé znalosti praxe.
STÁHNOUT ČÍST
Podnikáme úspěšně s malou firmou | Odborná literatúra a ...
kniha (manuál) Podnikáme úspěšně s malou firmou (Staňková Anna) Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice).
Předmět - E-výuka VŠB-TUO
Podnikáme úspěšně s malou firmou. Bez DPH: 445,45 Kč S DPH: 490,00 Kč . ks. Koupit ... Zabránit vzniku uvedených chyb a nedostatků je cílem předkládané publikace. S využitím nejnovějších poznatků teorie dává začínajícím podnikatelům návod na "rozjezd" správně zvoleného podnikání. Ukazuje praktické kroky ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY