Didaktika pro vysokoškolské učitele eBook

Fatimma.cz Didaktika pro vysokoškolské učitele Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Didaktika pro vysokoškolské učitele! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Didaktika pro vysokoškolské učitele a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Didaktika pro vysokoškolské učitele.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,83 MB

ISBN: 9788024742175

POPIS
Publikace je určena především mladým učitelům, kteří začínají svůj obor vyučovat na vysoké škole a nemají pedagogické vzdělání. Autoři aplikují didaktické zásady, metody a formy na podmínky výukového procesu v prostředí vysoké školy, vysvětlují efektivní metody a prostředky výuky. Důraz je kladen především na praktickou vyučovací činnost v každodenní praxi a možnosti racionalizace a zefektivnění výuky odborných předmětů na vysoké škole.
STÁHNOUT ČÍST
Didaktika pro vysokoškolské učitele (Libuše Podlahová ...
0 hodnocení Výprodej - Didaktika pro vysokoškolské učitele 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Publikace je určena především mladým učitelům, kteří začínají svůj obor vyučovat na vysoké škole a nemají pedagogické vzdělání. Autoři aplikují didaktické zásady ...
Didaktika pro vysokoškolské učitele | | Palmknihy - e ...
Kniha: Didaktika pro vysokoškolské učitele Vybrané kapitoly Autor: Libuše Podlahová ; kolektiv Publikace je určena především mladým učitelům, kteří začínají svůj obor vyučovat na vysoké škole a nemají pedagogické vzdělání.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY