Hlavou dolů eBook

Fatimma.cz Hlavou dolů Image

INFORMACE

Hlavou dolů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Bill Bryson. Přečtěte si s námi knihu Hlavou dolů na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Hlavou dolů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,49 MB

ISBN: 8072491326

POPIS
Humorně laděný cestopis napsaný zvídavým a přemýšlivým autorem, který si pro svůj osobitý styl už stačil ve světě získat nemalou oblibu. Proto jsme usoudili, že by byla nesmírná škoda, kdyby tento svérázný gentleman zůstal českým čtenářům osobou neznámou, a že je tudíž nejvyšší čas "pozvat" ho na pulty našich knihkupectví. Jeho kniha je plná nečekaných pohledů, postřehů, setkání a zážitků, přičemž se jen tak mimochodem dozvíte ty nejzajímavější věci o Austrálii. Bill vám bude vyprávět o jejích obyvatelích, nádherné, nespoutané a nezaměnitelné přírodě, o kultuře, o dávné historii i současnosti. Ti, kdo už v Austrálii byli, se po přečtení téhle knížky zatouží znovu se tam vrátit, a ti, co to štěstí dosud neměli, začnou dozajista šetřit na letenku.Preklad: Jiří Martínek
STÁHNOUT ČÍST
Pes hlavou dolů - Adho Mukha Svanasana - Yogapoint
http:// Vánoční nadělení 19. 12. 2019 - Vonwillerka Žamberk // Máme obrovskou radost vám představit náš novej merch, kterej nám udělali nejšikovnější kluci pod sluncem z Pardubickej lajf.🖤. Tašky jsou v černé, nebo bílé variantě za dvěstěpáďo. ⚪️⚫️ Budou k dostání na koncertech, nebo nám pište do zpráv a můžeme je předat v Pardubicích/Praze.
Ádhó mukha švánásana - pes hlavou dolů v duchu optimismu ...
Hlavou dolů. Jak jsem se naučila stoj na hlavě a vy to dáte taky. ... Právě proto je obzvlášť příjemným milníkem pozice s pokrčenýma nohama nad hlavou, kdy si poprvé uvědomíte, že jste „ve vzduchu" a tuto pozici držíte svou silou, klidem a dechem. V ten moment pochopíte, proč je stoj na hlavě relaxační poloha.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY