Peepshow eBook

Fatimma.cz Peepshow Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Peepshow! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Peepshow a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Peepshow.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,82 MB

ISBN: 8072175505

POPIS
Simone Kirschová, s uměleckým pseudonymem Vivien Leighová, je striptérka a zároveň soukromé očko z australského Melbourne. Je inteligentní, mazaná a navíc sexy, a všechny tyto přednosti potřebuje, když musí během dvou týdnů vypátrat vraha majitele striptýzového klubu. Pokud se jí to nepodaří, bratr zavražděného zabije její nejlepší kamarádku. Pátrání po vrahovi je divokou jízdou plnou sexu, drog a rokenrolu po odvrácené straně Melbourne, na které se Simone střetává s nejzkorumpovanějším poldou ve městě a bláznivými striptérkami, stihne se zamilovat i odmilovat (nebo to byl jen chtíč?), a navíc si prožije pár opravdu těžkých kocovin.
STÁHNOUT ČÍST
Peep Show (TV seriál) (2003) | ČSFD.cz
The Peep Show Wiki was started in July 2010 by fans just like you who love everything about Mark and Jeremy's lives.. We're the #1 dedicated wiki that any fan can edit about the Channel 4 show Peep Show, including the cast, music, episodes, and more!Stick around, there's always more to do :)
Peep Show: Sestření — Česká televize
Začátek milénia byl v Británii neobyčejně příznivý pro vznik komediálních seriálů, které brzy získaly přídomek kultovní. Stačí připomenout tituly jako Ajťáci, Mighty Boosh či Garth Marenghi: Nemocnice na kraji světa.K této hvězdné sestavě nepochybně patří i Peep Show autorské dvojice Jesse Armstrong a Sam Bain. Seriál, původně odvysílaný v letech 2003 ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY