Pomsta jednooké letkyně eBook

Fatimma.cz Pomsta jednooké letkyně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pomsta jednooké letkyně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pomsta jednooké letkyně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Pomsta jednooké letkyně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,81 MB

ISBN: 9788020444424

POPIS
Kroniky hladových měst se vrací, tentokrát ještě napínavějšíProžijte strhující příběh z daleké budoucnosti, v níž se města pohybují pomocí motorů a kol a navzájem se loví!Pokračování Kronik hladových měst, kde již vyšly Smrtelné stroje. Hester, dívce s dlouhou jizvou přes obličej a s jedním okem, trvalo dlouho, než začala důvěřovat osiřelému mladíkovi Tomovi. Ve druhém, volném pokračování čtyřdílné série projde jejich vztah krutou zkouškou… Když jejich vzducholoď nouzově přistane v kdysi nádherném, nyní ale zpustošeném polárním městečku Anchorage, najdou tu jen hrstku zbídačených obyvatel v čele s mladou markraběnkou Freyou. Nezkušená dívka uvěří báchorkám o ztraceném zeleném kontinentu a vydá se jej s celým svým mobilním městem hledat. Je to však nebezpečná cesta. V patách mají nenasytné město Archangelsk a mezi sebou nečekaného zrádce.2. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Pomsta jednooké letkyně - Philip Reeve | Knihy.ABZ.cz
Kupte knihu Pomsta jednooké letkyně od Philip Reeve na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
Pomsta jednooké letkyně - Philip Reeve | Elektronická ...
Všechny informace o produktu Kniha Pomsta jednooké letkyně - Philip Reeve, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pomsta jednooké letkyně - Philip Reeve.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY