Bible ve světle mystiky eBook

Fatimma.cz Bible ve světle mystiky Image

INFORMACE

Hledáte knihu Bible ve světle mystiky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Karel Weinfurter? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Bible ve světle mystiky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,94 MB

ISBN: 9788087423486

POPIS
Karel Weinfurter (1867-1942) je právem považován za největšího českého mystika, okultistu a zasvěcence. Když v roce 1929 začala vycházet jeho Bible ve světle mystiky, vzbudilo to rozruch nejen mezi katolíky. Weinfurterova biblická interpretace, založená na srovnání s jinými náboženstvími i starověkými mýty, a především na vlastních mystických zkušenostech, mnoha věřícím odpověděla na otázky související s vírou a mnoha ateistům otevřela oči. Mystický výklad poselství bible je překvapující a zároveň fascinující pro všechny, kteří hledají smysl lidské existence.Po prvním svazku Bible ve světle mystiky (Evangelium sv. Jana, Zjevení sv. Jana), vychází nyní svazek druhý, v němž Weinfurter interpretuje zbylá tři evangelia – sv. Matouše, sv. Lukáše a sv. Marka.
STÁHNOUT ČÍST
Bible ve světle mystiky | Knihy Fenix
Bible ve světle mystiky I - Evangelium sv. Jana, Zjevení sv. Jana Karel Weinfurter (1867-1942) je právem považován za největšího českého mystika, okultistu a zasvěcence. Když v roce 1929 začala vycházet jeho Bible ve světle mystiky, vzbudilo to rozruch nejen mezi katolíky.
Kniha Bible ve světle mystiky. - Řada IV, - Evangelium sv ...
Bible ve světle mystiky Autor Karel Weinfurter. Karel Weinfurter je právem považován za největšího českého mystika, okultistu a zasvěcence. Když v roce 1929 začala vycházet jeho Bible ve světle mystiky, vzbudilo to rozruch nejen mezi katolíky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY