Listy z Kroniky českého betlemářství eBook

Fatimma.cz Listy z Kroniky českého betlemářství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Listy z Kroniky českého betlemářství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Listy z Kroniky českého betlemářství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Listy z Kroniky českého betlemářství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,60 MB

ISBN: 9788074051432

POPIS
Po úvodních kapitolách věnovaných historii a vzniku české betlemářské tradice, se autor v této publikaci snaží spíše memoárovou formou vzpomenout a připomenout jednotlivce, kteří se o rozvoj českého betlemářství přičinili.Připomíná jak tradiční betlemářské lokality a významná muzea, tak především osobnosti, bez kterých by české betlemářství zdaleka nebylo na dnešní úrovni. Kniha tištena na křídovém papíru, obsahuje více než 230 doprovodných barevných a černobílých fotomateriálů.
STÁHNOUT ČÍST
Listy z Kroniky českého betlemářství levně, cena 125 Kč ...
Všechny informace o produktu Kniha Listy z Kroniky českého betlemářství - Vladimír Vaclík, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Listy z Kroniky českého betlemářství - Vladimír Vaclík.
Listy z kroniky českého betlemářství - Vladimír Vaclík ...
Kniha Listy z Kroniky českého betlemářství na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Listy z Kroniky českého betlemářství od...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY