Kniha křížovek - Čeští králové a knížata eBook

Fatimma.cz Kniha křížovek - Čeští králové a knížata Image

INFORMACE

Kniha křížovek - Čeští králové a knížata je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michal Sedlák. Přečtěte si s námi knihu Kniha křížovek - Čeští králové a knížata na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Kniha křížovek - Čeští králové a knížata.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,65 MB

ISBN: 9788076175358

POPIS
140 švédských křížovek, 140 vhledů do české historie. Kniha poskytuje letmé seznámení se životy Přemyslovců, Lucemburků, Habsburků. Co nesnášel neurotický Václav I.? Co udělala Marie Terezie pro Pražské Jezulátko? Jakou přezdívku si vysloužil Ferdinand V. Dobrotivý? Odhalte odpovědi na otázky, které by vás dříve ani nenapadly. Dotknete se historických událostí, které představují milníky ve vývoji našeho státu. Kniha bezesporu přinese potěšení každému luštiteli, který se zajímá o českou historii a o život českých knížat a králů. V nakladatelství Brána již vyšly od tohoto autora křížovky Světová nej… a Naše hrady a zámky.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha svedskych krizovek | Sleviste.cz
Srovnání cen Kniha křížovek - Čeští králové a knížata. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 79 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.
Kniha křížovek - Čeští králové a knížata (Michal Sedlák ...
Velká kniha křížovek . Kniha nabízí 394 švédských křížovek a zároveň možnost, jak aktivně strávit volný čas a procvičit si svůj mozek. V tajenkách jsou ukryty citáty, přísloví, vtipy nebo Murphyho zákony.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY