Rychlokurz pro začátečníky - Angličtina eBook

Fatimma.cz Rychlokurz pro začátečníky - Angličtina Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Rychlokurz pro začátečníky - Angličtina! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Rychlokurz pro začátečníky - Angličtina a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Rychlokurz pro začátečníky - Angličtina.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,48 MB

ISBN: 8086906418

POPIS
Intenzivní a rychlý kurz pro skutečné či „věčné“ začátečníky, který vás prostřednictvím zábavného až detektivního příběhu na pokračování zasvětí do základů mluveného jazyka. Každá z 10 lekcí nabízí zajímavý dialog, výklad základních gramatických jevů, informace o reáliích a kultuře dané země a několik cvičení oživených křížovkami. Příručka vám zprostředkuje nejdůležitější slovní zásobu „pro přežití“, kterou budete v zahraničí nezbytně potřebovat. Součástí knížky jsou překlady rozhovorů, klíč ke cvičením, přehled gramatiky a slovníček. Připojené CD s nahrávkami textů, které čtou rodilí mluvčí, vám usnadní si vše naučené opakovat a upevňovat.
STÁHNOUT ČÍST
Rychlokurz pro začátečníky - Angličtina (efektivně za ...
Angličtina na internetu zdarma! Vše, co student angličtiny pro svůj život potřebuje: výukové materiály, testy, cvičení, rady apod. Vše zcela bezplatně. Příspěvky jsou tvořeny zkušenými učiteli a lektory angličtiny. Věříme, že zde najdete inspiraci a hlavně pomoc ve studiu tohoto jazyka. Angličtina s námi bude snadná.
Rychlokurz pro začátečníky - Angličtina | KOSMAS.cz - vaše ...
Objednávejte knihu Rychlokurz pro začátečníky - Angličtina (efektivně za čtyři týdny) v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
SOUVISEJÍCÍ KNIHY