Dřevěné a polodřevěné kostely a zvonice České republiky eBook

Fatimma.cz Dřevěné a polodřevěné kostely a zvonice České republiky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dřevěné a polodřevěné kostely a zvonice České republiky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dřevěné a polodřevěné kostely a zvonice České republiky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Dřevěné a polodřevěné kostely a zvonice České republiky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,47 MB

ISBN: 9788020024442

POPIS
První publikace, která mapuje všechny dřevěné i polodřevěné kostely, kaple a zvonice kostelních areálů v České republice. Celkem se takových staveb u nás dochovalo 330. Kromě dobře známých staveb se v literatuře některé objevují poprvé. Jejich stáří sahá od 15. století do nejnovější doby. Text popisuje vznik a vývoj jednotlivých staveb, jejich podobu i konstrukci a také vnitřní vybavení včetně zvonů. Všechny stavby jsou přesně lokalizovány i vyznačeny v mapové příloze, která může sloužit jako geografický rejstřík.Charakter Čech, Moravy a Slezska je z hlediska dřevěné sakrální architektury velmi odlišný, proto je abecední katalog staveb rozdělen podle historických zemí.
STÁHNOUT ČÍST
Zděné zvonice České republiky - Karel Kuča | Knihy Dobrovský
Dřevěné a polodřevěné kostely, kaple a zvonice České republiky. Průvodce je první publikací, která mapuje všechny dřevěné i polodřevěné kostely, kaple a zvonice kostelních areálů v České republice. Zahrnuje jak stavby roubené, tak rámové a hrázděné.
Dřevěné a polodřevěné kostely, kaple a zvonice České republiky
Dřevěné a polodřevěné kostely a zvonice České republiky. Centrum Péče o zákazníky; Účet; Vítáme Vás, můžete se přihlásit nebo vytvořit účet. 0; Cart product ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY