Bornova čítanka eBook

Fatimma.cz Bornova čítanka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bornova čítanka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bornova čítanka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Bornova čítanka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,58 MB

ISBN: 8073910174

POPIS
Poprvé je veřejnosti představen ucelený soubor opravdu toho nejlepšího, nejzajímavějšího a nejpozoruhodnějšího z Bornových prací s knihou. Reprodukce doprovázejí malířovy úvahy o ilustrátorském řemesle, o spolupráci s nakladateli, o literatuře a spisovatelích. A také drobné citáty z jednotlivých knih. Adolf Born v jednom rozhovoru řekl, že na první místo ve své tvorbě staví ilustraci. O výtvarném doprovodu literárních textů snil už jako kluk, profesionálně s ním začal již v době studií. Dnes má na svém kontě téměř tři stovky knih. Robinson Crusoe, Tři mušketýři, La Fontaine, Čapek i Hašek, ruská klasika i anglosasští humoristé, Macourek i Marco Polo. Někdy jde o velké ilustrace přes dvě strany, jindy jen o drobné, ale přesto velmi půvabné kresbičky na obálku či vstupní stránky.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Bornova čítanka - Trh knih - můj antikvariát online
Bornova čítanka - Born Adolf - Poprvé je veřejnosti představen ucelený soubor opravdu toho nejlepšího, nejzajímavějšího a nejpozoruhodnějšího z Bornových prací s knihou. Reprodukce doprovázejí malířovy úvahy o ilustrátorském řemesle, o spolupráci s n
Kniha: Bornova čítanka(Adolf Born) za 33,16€ | Gorila
Cour a Courek. Kdo napsal knihu Cour a Courek? Autorem je Adolf Born, Svatopluk Hrnčíř. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY