Strategie sit-n-go eBook

Fatimma.cz Strategie sit-n-go Image

INFORMACE

Strategie sit-n-go je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Collin Moshman. Přečtěte si s námi knihu Strategie sit-n-go na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Strategie sit-n-go.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,12 MB

ISBN: 9788090470736

POPIS
SnG turnaje jsou jednostolové turnaje pro 9 nebo 10 hráčů, které obvyklé vyplácejí první tři místa. Na internetu se staly velice populární variantou a poslední dobou si našly svoji cestu i do kamenných kasin a pokerových klubů. Nejde ale o standardní turnaje, jelikož vhodná strategie je v jejich případě odlišná. Pro ty, kdo si ji dokáží osvojit, se SnG turnaje stanou velice profitabilní variantou pokeru.Tato kniha od SnG experta Colina Moshmana je první publikací věnovanou výhradně těmto turnajům. Během mnoha příkladů ze samotné hry a podrobně popsaných teoretických konceptů se naučíte: Porozumět očekávané hodnotě, šancím v turnaji a základním pokerovým konceptům. Rozlišovat mezi ziskem žetonů a ziskem peněz. Osvojit si velmi agresivní strategii v pozdních fázích turnaje, kdy jsou blindy velké a hodně soupeřů bude hrát příliš tight. Hrát na více stolech a používat doplňkové programy.Těžit ze hry proti rekreačním hráčům ve výběru stolů a herní strategie. Maximalizovat své profity přístupem ke každé hře jako k obchodní investici. Ať už je vaším cílem full-time dráha SnG hráče, nebo jen příjem navíc, Sit 'n' Go Strategy vám dá k dispozici všechny informace, které k úspěchu v těchto turnajích potřebujete.
STÁHNOUT ČÍST
Strategie für 'Sit & Go'-Turniere (SNGs) - PokerStrategy.com
41 leçons débutant, intermédiaire et avancé de stratégie Texas Hold'em Sit N Go (SNG) chez PokerStrategy.com, le leader mondial des écoles de poker.
Kniha: Strategie sit-n-go - Collin Moshman | Knihy.ABZ.cz
Introduction to Sit N Go Poker Tournament Strategy 2020. From the early rounds, through to the final rounds - How to build your bankroll & come out on top.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY