Matematika - Desetinná čísla (pracovní sešit) eBook

Fatimma.cz Matematika - Desetinná čísla (pracovní sešit) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Matematika - Desetinná čísla (pracovní sešit)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Matematika - Desetinná čísla (pracovní sešit) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Matematika - Desetinná čísla (pracovní sešit).pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,13 MB

ISBN: 9788076000346

POPIS
Autoři: Mgr. Michaela Jedličková; RNDr. Peter Krupka, Ph.D.; RNDr. Jana NechvátalováNové dvoubarevní pracovní sešity formátu A4. V každém pracovním sešitě je zařazeno takové množství úloh, aby každý žák našel dostatek materiálu k procvičení látky – od velmi jednoduchých úloh až po úlohy standardní obtížnosti. Většina úloh je otevřených, najdete tu však i uzavřené úlohy s nabídkou odpovědí. Na závěr každé kapitoly jsou zařazeny další úlohy na procvičování, úlohy zajímavé a nadstandardní pro nadané žáky. Pro vytvoření mezipředmětových vazeb je pracovní sešit zaměřeny na vzdělávací oblast Člověk a zdraví.NNS623
STÁHNOUT ČÍST
Matematika desetinna cisla pracovni sesit | Sleviste.cz
Pracovní sešit se vyznačuje výrazným zaměřením na aplikační úlohy. Obsahuje cvičení, ve kterých žáci blíže poznávají desetinná čísla, s nimiž se denně v běžném životě setkávají; učí se je správně číst, zapisovat, sčítat, odčítat, násobit a dělit 10 a 100, zaokrouhlovat je a v neposlední řadě také znázorňovat na číselné ose.
Matematika a její aplikace | Nakladatelství Alter
Matematika - Desetinná čísla (pracovní sešit) ... Učebnice předkládá a vysvětluje látku, pracovní sešit slouží k procvičování látky a jako banka dalších úloh. Tím je zabezpečeno, že učebnice spolu s pracovním sešitem jsou dostačujícími podklady pro vedení výuky. Není třeba doplňovat dalšími sbírkami úloh.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY