Noc na galaktické železnici eBook

Fatimma.cz Noc na galaktické železnici Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Noc na galaktické železnici! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Noc na galaktické železnici a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Noc na galaktické železnici.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,36 MB

ISBN: 9788025723982

POPIS
Kendži Mijazawa je autorem pohádkových povídek zasazených do snového světa plného nadpřirozených postav a nevšedních dobrodružství. V jeho osobitých dílech podobně jako kupříkladu v Malém princi si to své najdou všichni od mladých čtenářů až po ty starší a náročnější, protože se jedná o líbivé příběhy protkané alegoriemi a ponaučeními. Tato sbírka obsahuje výběr z pohádek, které provázejí již několik generací japonských čtenářů a jsou i dnes stále překládány do mnoha dalších světových jazyků. Své jméno získala podle Mijazawova ústředního díla Noc na galaktické železnici, jež vypráví o mladém chlapci Giovannim, který se už dávno před Malým princem vydal na cestu po hvězdách, aby nalezl význam pravého štěstí. Kromě toho v tomto souboru najdete taktéž kratší příběhy s neméně půvabnou atmosférou, jejichž ústředními motivy jsou například dospívání, nesmyslnost války či význam píle a úsilí.
STÁHNOUT ČÍST
Noc na galaktické železnici - Kendži Mijazawa | Knihy ...
Název: Noc na galaktické železnici. Autor: Kendži Mijazawa. Překladatel: Petr Kabelka. Ilustrátor: Milan Malík. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pohádky, pověsti - předškoláci; Děti do 10 let › Pohádky, pověsti; Děti nad 10 let › Pohádky, pověsti; ISBN: 978-80-257-2398-2. EAN: 9788025723982. Objednací ...
Noc na galaktické železnici - Kendži Mijazawa | KOSMAS.cz ...
Japonský básník a prozaik Kendži Mijazawa se s odstupem století poprvé představuje českým čtenářům, a to povídkovým souborem Noc na galaktické železnici. Ukazuje se nám jako milující bratr, přítel zvířat a trpících, altruista a originální stylista.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY