Tekutý písek eBook

Fatimma.cz Tekutý písek Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tekutý písek! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tekutý písek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Tekutý písek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,59 MB

ISBN: 9788076173101

POPIS
Severský krimiromán roku 2016, nositel prestižní Glass Key za nejlepší skandinávskou detektivku roku, vyšel ve 27 jazycích - a v podobě televizního seriálu přístupného od 5. dubna tohoto roku na Netflixu se tento provokativní a originální příběh dostane k divákům 192 zemí celého světa. Osmnáctiletá Maja Norbergová, obyčejná dívka, výborná žačka a oblíbená kamarádka, se ze dne na den stala nejnenáviděnější osobou ve Švédsku, obviněnou z účasti na masakru na střední škole a vraždy svého chlapce a nejlepší přítelkyně. Maja však nebyla sama, kdo ten den střílel… Po devíti měsících začíná soudní proces. Po devíti měsících absolutní izolace se Maja pokusí dokázat, že se jen bránila. Veřejnost ani média jí ale nevěří. Případ však odkrývá mnohem hlubší příčiny – maska zdánlivě uhlazeného, bezproblémového života bohaté mládeže padá a vynořuje se skutečnost plná rasové i sociální šikany, drog, lhostejnosti a bezcitnosti…Artwork Copyright © 2019 NetflixArtwork Legal lines © 2019 NetflixNETFLIX is a registered trademark of Netflix, Inc. and its affiliates Artwork used with permission of Netflix, Inc.
STÁHNOUT ČÍST
Kinetický písek - tekutý písek pro děti | ♥ Ditipo.cz
ECOVER Tekutý písek 500ml Odstraňuje zaschlé nečistoty, čistí odolné skvrny na všech druzích tvrdého povrchu, a přitom nepoškrábe. Vhodné pro všechny druhy povrchů. Vařiče, sporáky, chladničky, ocelový povrch, obkladačky, dlaždice a chrom.
Tekutý kinetický písek mega set 2000 g - plastový kyblík ...
Všechny informace o produktu Přípravek na rez a vodní kámen Larrin nerez tekutý písek 250 ml, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Larrin nerez tekutý písek 250 ml.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY