Na dřevě malované eBook

Fatimma.cz Na dřevě malované Image

INFORMACE

Na dřevě malované je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Luboš Kafka. Přečtěte si s námi knihu Na dřevě malované na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Na dřevě malované.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,40 MB

ISBN: 9788086069913

POPIS
Jedinečná a zcela unikátní publikace, první svého druhu v českých zemích, se zabývá úžasnou problematikou – náboženskou výzdobou dřevěného lidového nábytku. Monografie přístupnou formou přibližuje nejširšímu kruhu zájemců tuto nádhernou součást lidového umění. Bohatý obrazový doprovodný materiál zachycuje zcela vyčerpávajícím způsobem exponáty z depozitářů více než 200 muzeí a skanzenů.Čtenář se v působivě vypravené knize seznámí nejen s historií a technikami výroby lidového dřevěného nábytku, ale i s jednotlivými světci, jejichž zpodobení se na lidovém mobiliáři nachází.
STÁHNOUT ČÍST
Malujeme na dřevo | Chatař Chalupář
Všechny informace o produktu Kniha Na dřevě malované. Náboženská výzdoba lidového nábytku - Helena Mevaldová, Luboš Kafka - LIKA KLUB, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Na dřevě malované. Náboženská výzdoba lidového nábytku - Helena Mevaldová, Luboš Kafka - LIKA KLUB.
maľované na drevo, Obrazy a obrázky | Artmama.sk
Pokud hledáte ideální dekoraci na stěnu, kupte si obraz. Na FAVI.cz najdete široký výběr obrazů s různou tématikou - jak fotoobrazy, tak i malby na plátně. Oblíbené jsou květinové motivy se slunečnicemi nebo levandulemi, abstraktní černobílé, motivy měst (New York, Praha) nebo reprodukce.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY