Zabiják eBook

Fatimma.cz Zabiják Image

INFORMACE

Zabiják je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lawrence Block. Přečtěte si s námi knihu Zabiják na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Zabiják.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,15 MB

ISBN: 8072570072

POPIS
Keller je zabiják. Chladný, zručný a spolehlivý. Dokonalý profesionál. Nájemný vrah. Je složitý: opatrný a uzavřený, ledový a bezohledně výkonný, je ale také samotář, který o sobě často pochybuje, trpí nočními můrami a trápí se obavami o práci. Kellerovo pravé zaměstnání je vražda. Je rozený newyorčan, sní ale o klidném životě na venkově a v každém místě, které navštíví, si plánuje, že si tam vybuduje domov, daleko od všech tlaků a morálních dilemat, které s sebou nese jeho práce.
STÁHNOUT ČÍST
Zabiják - rozbor díla k maturitě | Rozbor-dila.eu
Román Zabiják se odehrává v temných krčmách Paříže druhé poloviny devatenáctého století. Čtenář v něm sleduje osudy mladé Gervaisy Macquartové, která se provdá za pařížského pokrývače Coupeaua. Rodinné štěstí netrvá příliš dlouho. Manžel se při práci zraní a během rekonvalescence ho posedne démo
Emile Zola - Zabiják (8) | Čtenářský deník | Český-jazyk ...
Brněnská firma bude od dubna produkovat dva typy ústenek, k dostání budou také v dětských velikostech. Ústenka s českým názvem Zabiják virů se bude prodávat za 200 korun za kus a profesionální RespiPro balení o pěti kusech vyjde na necelých 1 600 korun.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY