Sladké nic eBook

Fatimma.cz Sladké nic Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sladké nic! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sladké nic a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Sladké nic.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,16 MB

ISBN: 9788075460417

POPIS
Život se může změnit ve vteřině...Každý zažívá zklamání a ztráty. Patří to k životu a brzy se naučíme vážit si těch několika málo vzácných okamžiků, co jsme prožili předtím, než jsme o všechno přišli. Možnost, že něco ztratím ještě před tím, než mi to patřilo, jsem si nikdy neuměl ani představit. Pohled na to, jak vám něco uniká dřív, než jste to drželi v ruce, stačí člověka zlomit. Ale taky mi to poskytlo příležitost vykoupit se, získat v jejích očích cenu pro případ, že by naše chvíle nakonec přece jen přišla…Všimla jsem si ho na semaforech. Seděl v autě ve vedlejším jízdním pruhu. Když se naše pohledy setkaly, věděli jsme, že ten naproti je ten pravý. Už nikdy nebudu jako dřív. Bylo mi jasné, že to je ON, kterého budu milovat celý život. Byl to mžik, ve zlomku vteřiny jsme se zamilovali a začal náš společný život a ve zlomku vteřiny všechno skončilo ...Další román Jamie McGuire, tentokrát napsaný spolu s Teresou Mummert je chytrý vtipný, dojemný a plný lásky. Skutečná lahůdka pro náruživé čtenářky!
STÁHNOUT ČÍST
Čajová svíčka Yankee Candle - Sladké nic - SWEET NOTHINGS ...
Elektronická kniha Sladké nic na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Sladké nic od ostatních uživatelů. Nakupujte E-knihy o...
Sladké nic - Jamie McGuireová | Elektronická kniha na Alza.cz
Malé sladké lži jsou výstižným názvem, protože každý někdy někomu lže a něco skrývá. terimila. 2 11. května. ... Ale to nic. Knížka je to velice dobrá, předčila, co jsem od ní čekala a s radostí jí trošku povylepším hodnocení. Miru79. 09. května.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY