Stráž času eBook

Fatimma.cz Stráž času Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Stráž času! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Stráž času a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Stráž času.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,59 MB

ISBN: 9788076176423

POPIS
Objev cestování v čase s sebou přinesl nejen možnost podívat se do libovolně vzdálené minulosti, ale také Daneliány, potomky lidstva ze vzdálené budoucnosti, kteří nehodlají připustit, aby kdokoli měnil minulost, jež vedla ke vzniku jejich civilizace. Proto vytvoří (vytvořili) Stráž času, tajnou agenturu, jejíž základny se táhnou od pleistocénu až do nejvzdálenější budoucnosti, aby tu jedinou „správnou“ linii vývoje ohlídala.
STÁHNOUT ČÍST
Stráž času (Poul Anderson) | Detail knihy | ČBDB.cz
Stráž času . Souborné vydání všech povídek z cyklu o Stráži času. Objev cestování v čase s sebou přinesl nejen možnost podívat se do libovolně vzdálené minulosti, ale také Daneliány, potomky lidstva ze vzdálené budoucnosti, kteří nehodlají připustit, aby kdokoli měnil minulost, která vedla ke vzniku jejich civilizace.
Stráž času - Poul Anderson, český jazyk | E-knihy na ...
Stráž času 5 1 recenze Objev cestování v čase s sebou přinesl nejen možnost podívat se do libovolně vzdálené minulosti, ale také Daneliány, potomky lidstva ze vzdálené budoucnosti, kteří nehodlají připustit, aby kdokoli měnil minulost, jež vedla ke vzniku jejich civilizace.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY