Ramses eBook

Fatimma.cz Ramses Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ramses! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ramses a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Ramses.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,98 MB

ISBN: 9788075438522

POPIS
Po smrti faraona Setchiho se stává následníkem trůnu Ramses. Šlechta i představitelé církve mají z nového panovníka ale obavy. Jeho starší bratr Šenar se stále nesmířil s tím, že se faraonem stal Ramses, a spřádá plány, jak ho o trůn připravit. Ramsesovu vládu se ovšem snaží znejistit i zrádní nepřátelé a mágové, kteří jsou ochotni zaprodat Egypt výbušným Chetitům, jen aby získali moc.
STÁHNOUT ČÍST
Ramses Tikaya - Kplé Baha - Clip officiel - YouTube
Ramses, série télévisée néerlandaise diffusée en 2014. Réseau africain pour la mutualisation et le soutien des pôles d'excellence scientifique, un projet qui vise à développer un réseau de pôles d'excellence technologiques en Afrique subsaharienne. Ramses (groupe allemand), un groupe allemand de chanson rock, actif entre 1972 et 2014.
Ramses (TV Mini-Series 2014) - IMDb
Ramesse II. Veliký Userma'atre' setepenre byl egyptským faraonem 19. dynastie, vládl v letech 1279-1213 př. Kr. Jeho otcem byl Sethi I., matkou Tuya. Narodil se ještě za vlády Haremheba, při korunovaci jeho děda Ramesse I. mu bylo pět let. Za vlády svého otce získal zkušenosti jak s vnitřní vládou v říši, tak i s obranou egyptského území, které zdědil po svých ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY