Lili a Vili 1 – Ve světě prvouky eBook

Fatimma.cz Lili a Vili 1 – Ve světě prvouky Image

INFORMACE

Hledáte knihu Lili a Vili 1 – Ve světě prvouky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Pavla Žižková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Lili a Vili 1 – Ve světě prvouky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,72 MB

ISBN: 9788073971137

POPIS
Učebnice prvouky, která je určena především učiteli při práce v hodině, se člení do deseti tematických celků. Na tyto části jsou následně rozčleněny i učebnice matematiky a mezipředmětové pracovní sešity. Témata z prvouky tak zastřešují veškeré učivo probírané v ostatních předmětech, což dodává probírané látce potřebný kontext. Publikace je doplněna řadou moderních fotografií a ilustrací a každá kapitola obsahuje mimo jiné stranu Náš malý projekt, jež umožňuje praktické ověření nově nabytých znalostí a připravuje děti na projektovou výuku.
STÁHNOUT ČÍST
Lili a Vili 1 - Ve světě prvouky | Dumknihy.cz - knihy po ...
Lili a Vili 1 ve světě prvouky. Pavla Žižková. Učebnice prvouky, která je určena především učiteli při práce v hodině, se člení do deseti tematických celků.
Lili a Vili 3 - ve světě prvouky - Žižková Pavla | Prodej knih
Učebnice prvouky, která je určena především učiteli při práce v hodině, se člení do deseti tematických celků. Na tyto části jsou následně rozčleněny i učebnice matematiky a mezipředmětové pracovní sešity.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY