Přírodopis 7 Živočichové eBook

Fatimma.cz Přírodopis 7 Živočichové Image

INFORMACE

Přírodopis 7 Živočichové je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Hana Mikulenková. Přečtěte si s námi knihu Přírodopis 7 Živočichové na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Přírodopis 7 Živočichové.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,93 MB

ISBN: 9788072302970

POPIS
Pracovní sešit k učebnici Přírodopis 7 – Živočichové slouží k procvičení a upevnění učiva zoologie. U žáků by měl vést k posílení zájmu o tento přírodovědný obor.Zaujme vás především:plnobarevným zpracovánímpestrou paletou úloh (doplňovačky, šifry, testy, hry, náměty pro laboratorní práce aj.)důrazem na práci s informacemi a na posílení čtenářské gramotnostiVerzi s výsledky lze zakoupit na portálu Flexibooks.
STÁHNOUT ČÍST
7. ročník | Předměty | ZŠ Miroslav
Přírodopis 7. 1. Úvodní hodina, seznámení s učivem, opakování . ... DS - žábry, 5-7 žaberních otvorů ... Lyska černá - prsty lalokovité kožní lemy, rostlinná potrava, drobní vodní živočichové, ryby neloví, nekrmivá mláďata, některé u nás přezimují .
Přírodopis 7. třída :: Biogeo
PLODY - slouží k ochraně semen a napomáhají k jejich rozšiřování (větrem, vodou, živočichy) Typy plodů: dužnaté - mají dužninu:; a) peckovice - v dužnině je pecka a 1 semeno ( meruňka, třešeň, mango, vlašský a kokosový ořech,…) b) malvice - v dužnině je jádřinec a několik semen ( jablko, hruška, jeřabiny,….)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY