Akvárium eBook

Fatimma.cz Akvárium Image

INFORMACE

Akvárium je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Viktor Suvorov. Přečtěte si s námi knihu Akvárium na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Akvárium.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,38 MB

ISBN: 8020605940

POPIS
Akvárium je jedným z nejzajímavějších svědectví Viktora Suvorovova. Líčí v něm vlastní příběh a fungování sovětské vojenské rozvědky. "...Poslechni, Suvorove, na to se nikdy neptej. Akvárium má příliš vážný vztah ke svému utajení. Někoho se zeptáš, a budeš viset na háku. Nedělám si legraci. Za čelist nebo za žebro - a zvednou tě nahoru..." To řekl Viktoru Suvorovovi, autoru této knihy, když ještě sloužil ve speciálním komandu Sovětské armády, jeho velitel plukovník Kravcov. Ze Suvorovova vycvičili diverzanta a špiona a poslali ho do diplomatických služeb na Západ. V roce 1978 emigroval do Velké Británie. V Moskvě ho odsoudili k smrti zastřelením.
STÁHNOUT ČÍST
Akvaristika | JUWELAKVARIUM
Skleněné akvárium disponuje úsporným LED osvětlením. Je opatřen odklopným víkem a filtrem se 3 náplněmi, který má výkon 200 l/hod. Hailea LED akvárium K20 bílé je ideální pro všechny chovatele rybiček. Skvěle doplní jakýkoliv interiér.
akvárium - Wikislovník
Můžete si tak vychutnat akvárium klidně i 12 hodin denně.😎 3️⃣ Pokud svítíte na akvárium LED světly s výkonem vyšším než 0,25W/l (např. 25W na 100 litrů), budete muset dodávat do akvária i CO2🌬.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY