Oáza eBook

Fatimma.cz Oáza Image

INFORMACE

Hledáte knihu Oáza? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Pauline Gedgeová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Oáza.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,57 MB

ISBN: 8086481603

POPIS
Druhá kniha trilogie Vládcové Obou zemí. Koncem dvanácté dynastie se Egypťané nacházeli pod nadvládou cizinců, které znali jako Setiuje, "Vládce z vrchovin". Pozvolná a převážně nekrvavá invaze nakonec Setiuje vynesla do postavení králů, kteří se však málo starali o zemi jako takovou a především ji plenili pro vlastní zisk. Uprostřed sedmnácté dynastie už byli v Egyptě pevně usazeni po více než dvě stě let. Ale jedna rodina z Théb, potomci posledního právoplatného krále Egypta, se s vládou setiujského krále Apopiho smířit nedokázala. Vládcové Obou zemí, třídílný román Pauline Gedgeové, líčí odvážný a často tragický boj princů rodiny Tao - Sekenjenrea a jeho synů Kamose a Ahmose - za osvobození země od setiujského jha. V románu Oáza se ujímá otcova boje proti Apopimu Kamose, který zahajuje zoufalé tažení na sever a cestou sbírá z měst a vesnic bojovníky. Vynese mu jeho tvrdý, leč vynikající počin vítězství nebo vzdor? A ospravedlní jeho činy jeho jednání nebo ho dovedou na pokraj šílenství?
STÁHNOUT ČÍST
Restaurace Oáza - Domů
Záměrem našeho projektu je zážitek z kosmetického ošetření, pedikúry. Luxusní Španělská kosmetika, která dodá vaši pleti opravdový voňavý zážitek a je vidět okamžitý efekt. Naše milé kosmetičky vás budou hýčkat a také vám pořadí jak o pleť pečovat doma. K tomu vám budeme pravidelně točit videa s různými návody na domácí péči.
Co znamená Oáza | Slovník cizích slov
Široký výběr elektroniky a elektro spotřebičů, včetně elektroinstalačního materiálu. Možnost osobního vyzvednutí v Poděbradech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY