Dokud srdce plane eBook

Fatimma.cz Dokud srdce plane Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dokud srdce plane! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dokud srdce plane a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Dokud srdce plane.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,60 MB

ISBN: 9788072113828

POPIS
Žádná jiná německá skupina nerozděluje lidi tolik jako Rammstein. Buď jsou milovaní, nebo nenávidění. Střední cesta neexistuje. Koncertují-li kdekoli na světě, jsou euforicky oslavovaní. Texty jejich písní boří mnohá tabu, provokují, mají svůj zcela ojedinělý a často sarkastický humor. Patří k nejúspěšnějším skupinám, které přivedly německy zpívané písničky na jeviště a do hitparád po celém světě. Také v České republice má velkou fanouškovskou základnu, což dokládá několik vyprodaných koncertů této kapely ve sportovních halách v Praze a Ostravě.Kniha o komplexním uměleckém díle jménem Rammstein líčí příběh skupiny od jejích počátků až po její nejnovější album Liebe ist für alle da – podrobně, bez předsudků a často i kriticky.Knihu doplňuje doslov k českému vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Dokud srdce plane: Neoficiální biografie skupiny Rammstein ...
Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: Dokud srdce plane - biografie skupiny Rammstein
Dokud srdce plane - Vyhledávání na Heureka.cz
Dokud srdce plane Michael Fuchs-Gamböck, Thorsten Schatz. Dokud srdce plane. Michael Fuchs-Gamböck, Thorsten Schatz. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Žádná jiná německá skupina nerozděluje lidi tolik jako Rammstein. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY