Dám ti slunce eBook

Fatimma.cz Dám ti slunce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dám ti slunce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dám ti slunce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Dám ti slunce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,88 MB

ISBN: 9788075440556

POPIS
Jude a její dvojče Noah jsou si neuvěřitelně blízcí. Když je jim třináct, Jude pochopí, že je krásná, a Noah zas, že je gay. Třináctiletý Noah má kromě své sestry už jen jedinou lásku: kreslení. A dělá všechno pro to, aby se dostal na prestižní uměleckou školu. Jude naproti tomu víc řeší kluky. O tři roky později je všechno jinak. Na školu snů se dostala Jude, ale je z ní zakřiknutá šedivá myška, co se schovává za své obrazy. Z Noaha se stal pařmen a lamač dívčích srdcí. A jejich máma je mrtvá. Dvojčata spolu skoro nemluví a ani jeden nedokáže říct proč vlastně. A jejich příběhy jsou bez toho druhého jen z poloviny kompletní. Podaří se jim najít k sobě zase cestu, poskládat svůj svět, a získat tak šanci na šťastný život?Brilantní příběh první lásky, rodiny, ztráty a zrady pro fanoušky Johna Greena, Davida Levithana a Rainbow Rowellové.
STÁHNOUT ČÍST
Dám ti slunce - Jandy Nelson - Megaknihy.cz
Dám ti slunce. Píše vám: M&P Datum: Duben 10, 2016 Kategorie: Recenze fakt čtivé Tags: láska, LGBT, pravdy, problémy, rodina, smrt, sourozenci, vztahy, zrady Před nějakou dobou jsme si s Luckou udělaly radost a objednaly si knížky, které jsme si chtěly už nějakou dobu přečíst.
Dám ti slunce - Jandy Nelsonová | KOSMAS.cz - vaše ...
Ke knize "Dám ti slunce" doporučujeme také: Láska mezi písmenky Picoultová, Jodi; Leerová, Samantha van Cena: 280 Kč Mrtvý posel Vondruška, Vlastimil Cena: 231 Kč Harry Potter a prokleté dítě ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY