Sádrokarton eBook

Fatimma.cz Sádrokarton Image

INFORMACE

Hledáte knihu Sádrokarton? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Miroslav Nyč? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Sádrokarton.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,57 MB

ISBN: 8024709864

POPIS
Publikace shrnuje současnou úroveň znalostí o sádrokartonových konstrukcích a materiálech. Seznámíte se zde s mnohostranným použitím výrobků na bázi sádry ve stavebnictví, často v aplikacích, které nás při běžném pohledu ani nenapadnou. Moderně pojatá koncepce odborné knihy představuje detailně strukturovaný text (druhy sádrokartonových desek, rozměrové tolerance, použití, profily, šrouby, tmely, vlastnosti, montáž, chyby při montáži atd.) v kombinaci se srozumitelným a jednoduchým výkladem tak, aby kniha byla zajímavá pro širokou veřejnost.
STÁHNOUT ČÍST
Sádrokarton a sádrokartonové desky Eshop HORNBACH.cz
Sádrokarton snadno upravíte do rozměrů a tvarů, které požadujete, včetně všech otvorů a dalších modifikací. Sádrokarton je typický pro své možnosti rychlé, čisté a bezproblémové instalace. Montáž elektrických rozvodů a vodovodních potrubí pod sádrokarton je také velice rychlá.
Sádrokarton | Baushop.cz
Rozměr sádrokartonových desek je typicky 1 250 x 2 000 mm. Nejlevnější sádrokarton je možné koupit už za cenu 50-60 Kč/m². Výstavba s pomocí sádrokartonu je rychlá, protože nezahrnuje žádné vlhké procesy. Sádrokartony navíc regulují vlhkost v interiéru a díky nízké hmotnosti se s nimi dobře pracuje.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY