Sochy a města. Morava. eBook

Fatimma.cz Sochy a města. Morava. Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sochy a města. Morava.! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sochy a města. Morava. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Sochy a města. Morava..pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,90 MB

ISBN: 9788075602794

POPIS
Kniha sleduje umění ve veřejném prostoru v socialistickém období. Úvodní syntetické kapitoly mají celorepublikový přesah - věnují se dokumentaci umění ve veřejném prostoru, politické kontrole, systému financování a schvalování děl a jejich současné ochraně. Další texty se soustředí na jednotlivé regiony, významná umělecká centra a osobnosti. Katalogová část s fotografiemi vybraných děl obsahuje 505 hesel rozdělených podle současných krajů. Publikace je opatřena bibliografií a jmenným rejstříkem usnadňujícím vyhledávání.
STÁHNOUT ČÍST
Naše kolegyně Zuzana Křenková se... - Ústav chemické ...
Sochy a města. 280 likes · 203 talking about this. České umění 50.-80. let 20. století ve veřejném prostoru: evidence, průzkumy a restaurování
Univerzita vydala knihu Sochy a města, která mapuje ...
Socha byla cca v letech 2014-2015 zrestaurována poté, co byla vandaly výrazně poškozena na původním místě (uřezána zadní část sochy). Následně byla z důvodu ochrany díla přemístěna do oplocené části areálu nemocnice. V době průzkumu byl stav sochy dobrý, po restaurování.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY