Zaměstnanci v objektivu kamer eBook

Fatimma.cz Zaměstnanci v objektivu kamer Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zaměstnanci v objektivu kamer! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zaměstnanci v objektivu kamer a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Zaměstnanci v objektivu kamer.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,80 MB

ISBN: 9788074004537

POPIS
Tato publikace si klade za cíl podat všem zaměstnavatelům i zaměstnancům maximálně názornou a srozumitelnou formou všechny potřebné informace a návody, jak předejít protiprávnímu jednání a jak se mu případně také bránit.
STÁHNOUT ČÍST
Opop h 418 navody levně | Mobilmania zboží
Zaměstnanci v objektivu kamer. V poslední době se ve sdělovacích prostředcích objevují právní názory, které vysvětlují, kdy zavedení kamerového systému na pracovišti může zasahovat do ochrany soukromí zaměstnance. Mnohdy se jedná o stanoviska, která nejsou zcela v souladu s právem EU a s pracovněprávními předpisy ...
Příručky | eshop C. H. Beck
Jako rybičky v akváriu si v práci někdy mohou připadat zaměstnanci, které nechávají jejich šéfové hlídat kamerovým systémem. Oko je sleduje při práci, při příchodu i odchodu, při pohybu po podniku. Vedení tak získává přehled i o tom, kolikrát si pracovník odskočil třeba na toaletu nebo pro kapesník do šatny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY