Tajná učení rostlin eBook

Fatimma.cz Tajná učení rostlin Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tajná učení rostlin! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tajná učení rostlin a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Tajná učení rostlin.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,92 MB

ISBN: 8072547585

POPIS
Lidstvo nedokáže přežít bez léčiv a potravin, které mu dávají rostliny. Počet rostlinných druhů na Zemi se odhaduje na 400 000, ale jen nepatrná část z nich byla západními botaniky určena. Mnohé z rostlin na západě naznámých jsou však známé domorodcům, kteří žijí v přirozených oblastech jejich výskytu.Kniha je naprostou nezbytností pro bylinkáře, léčitele, zahradníky, milovníky přírody a pro každého, koho někdy dojaly k slzám každodenní zázraky přírody.
STÁHNOUT ČÍST
Nabídky knih k prodeji - Trh knih - můj antikvariát online
Autor se v této knize zabývá starobylým vztahem původních obyvatel a rostlin a zkoumá techniky, které tyto kultury využívají v komunikaci se světem rostlin. Posvátná rostlinná medicína Stephen Harrod Buhner. 99 Kč ... Tajná učení rostlin Stephen Harrod Buhner.
Kniha: Tajná učení rostlin (Stephen Harrod Buhner) | Martinus
Naprosto nezbytná kniha pro bylinkáře, léčitele, zahradníky, milovníky přírody a pro každého, koho někdy dojaly k slzám každodenní zázraky přírody."Lidstvo nedokáže přežít bez léčiv a potravin, které mu dávají rostliny. Počet rostlinných druhů na Zemi se odhaduje na 400 000 a mnoho z nich zůstává lidem neznámých.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY