Hravá školka s pejsky - Aktivity pro předškoláky eBook

Fatimma.cz Hravá školka s pejsky - Aktivity pro předškoláky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hravá školka s pejsky - Aktivity pro předškoláky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hravá školka s pejsky - Aktivity pro předškoláky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Hravá školka s pejsky - Aktivity pro předškoláky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,52 MB

ISBN: 9788089742950

POPIS
Hlavním tématem této cvičebnice je svět pejsků, protože představuje jeden z nejoblíbenějších zájmových okruhů dětí. Pracovní sešit obsahuje vedle početných aktivit také užitečné poznatky a zajímavosti o našich čtyřnohých kamarádech.Všechny úkoly rozvíjejí zručnosti, jejichž zvládnutí je nevyhnutelné pro nástup do školy (počítání, logické rady, rozlišování tvarů a forem, orientace v prostoru, srovnávání, vztah části a celku, jemná motorika, slovní zásoba, chápání souvislostí, vyvozování důsledků, logické myšlení, sociabilita).Pracovní sešit je zdrojem zábavy a hravého „učení“ pro 4- až 6leté děti a jejich rodiče.
STÁHNOUT ČÍST
Hrava Neuveden - Kniha | Jasminka.cz
Kupte knihu Hravá školka s pejsky - Aktivity pro předškoláky od na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
Hravá školka s pejsky: Aktivity pro předškoláky - | Kniha ...
Všechny informace o produktu Kniha Hravá školka s kočičkami, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hravá školka s kočičkami.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY