Ještě není konec, bojujeme dál ... eBook

Fatimma.cz Ještě není konec, bojujeme dál ... Image

INFORMACE

Ještě není konec, bojujeme dál ... je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Petr Kadlec. Přečtěte si s námi knihu Ještě není konec, bojujeme dál ... na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Ještě není konec, bojujeme dál ....pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,29 MB

ISBN: 9788075730404

POPIS
Město Dobříš nepatřilo nikdy k vyhlášeným líhní vojenských hrdinů a veteránů, ale své osudy s ním spojilo mnoho těch kteří se zde rozhodli žít a nebo zde nalezli pouze místo svého spočinutí. Je mezi nimi Sudetský Němec, který se rozhodl bojovat za Československo ve Francii a nebo syn dobříšského rabína, který bojoval v bombardéru ve východní Africe.Případně příběh vojáka, fotografa, gardistu a partyzána jenž bojoval celý život bojoval za samostatnou republiku, aby nakonec za své snažení skončil ve svých padesáti letech u PTP. Příběhy těchto a jiných mužů jsou však jen částí této knihy, která vypráví i příběh samotného města Dobříš v období 1. světové války mezi lety 1914 až 1918, tak stejně nás přenese do období 2. světové války, která gradovala květnovým povstáním r. 1945, které v příbězích a fotografiích dominuje všem ostatním. Protože květen 1945 nebyl 28. říjen 1918, v tyto dny museli obyčejní lidé vzít do rukou zbraně a vzít si svou republiku nazpět.
STÁHNOUT ČÍST
Ještě není konec, bojujeme dál ... - Petr Kadlec — Kniha.cz
Ještě není konec, bojujeme dál ...: Osudy občanů z Dobříše ve dvou světových válkách Město Dobříš nepatřilo nikdy k vyhlášeným líhní vojenských hrdinů a veteránů, ale své osudy s ním spojilo mnoho těch kteří se zde rozhodli žít a nebo zde nalezli pouze místo svého spočinutí.
Diskusní fórum modelářů • Zobrazit téma - Ještě není konec ...
Město Dobříš nepatřilo nikdy k vyhlášeným líhní vojenských hrdinů a veteránů, ale své osudy s ním spojilo mnoho těch kteří se zde rozhodli žít a nebo zde nalezli pouze místo svého spočinutí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY