Mluvnice eBook

Fatimma.cz Mluvnice Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mluvnice! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mluvnice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Mluvnice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,61 MB

ISBN: ",

POPIS
Učebnice určená k výuce na středních školách, koncipovaná pro přípravu k maturitě, zahrnující nejnovější trendy ve výuce českého jazyka. Rozsahem pokrývá čtyři roky středoškolského studia českého jazyka, je tematicky uspořádaná, zahrnuje výkladové pasáže, cvičení i shrnutí. Text je členěn na hlavní stranu zpracovanou podle RVP G a odkazy, např. do odborné literatury, jiných předmětů či odkazy vysvětlující termíny a souvislosti.Titul je dostupný také v komplet sérii: Český jazyk pro SŠ komplet 3 v 1
STÁHNOUT ČÍST
ZŠ Nechanice - výuka českého a anglického jazyka - 6. B ČJ ...
Online cvičení z češtiny. Mluvené diktáty. Mluvnice a pravidla českého pravopisu. Příprava na přijímačky. Pokud bojuješ s češtinou, tak Ti rychle dokážeme pomoci. Speciální sekce také pro rodiče žáků. Každý chce umět diktát na jedničku!
Mluvnice češtiny - Wikipedie
Vítejte na stránkách elektronické mluvnice současné angličtiny! Na těchto stránkách naleznete elektronickou verzi mluvnice angličtiny vytvářenou Ústavem anglického jazyka a didaktiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Elektronická verze vychází z knižní publikace Prof. Libuše Duškové: Mluvnice současné angličtiny na pozadí češtiny (Academia 2006).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY