Děvčátko s kosou eBook

Fatimma.cz Děvčátko s kosou Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Děvčátko s kosou! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Děvčátko s kosou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Děvčátko s kosou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,65 MB

ISBN: 9788026208051

POPIS
„Tati, co je vlastně smrt? Je to tvoje kosa?“ zeptá se jednoho dne pana Smrtky jeho malá dcerka. A on se rozhodne poslat ji do světa, aby se tam naučila všechno podstatné o životě. Ale jak má jít malé děvčátko ve velkém světě vlastní cestou, aniž by přitom ztratilo samo sebe? A co si má počít s tátovou velikánskou kosou? Naštěstí se brzy ukáže, že stačí mít oči dokořán a pořádně se dívat kolem. A tak černou kutnu nahradí po pádu do kbelíku se žlutou barvou veselé šaty, které jsou den ode dne kratší, jak je děvčátko s kosou den za dnem větší a dospělejší. A z otcovy kosy se může stát třeba ihoupačka. Okouzlující příběh pro malé i velké podtrhují půvabné koláže Dorothee Schwabové. Kniha získala Cenu města Vídně za literaturu pro děti a mládež (2010) a byla nominovaná na Čestnou listinu IBBY (2012).
STÁHNOUT ČÍST
Děvčatko s kosou | Portál slovakia
Děvčátko s kosou . Autorka v knize vypráví svůj příběh o tom, jak se nastěhovala ke svým rodičům, aby se mohla starat o svou matku, která trpěla demencí. Snažila se dělat všechno správně, ale musela se vyrovnávat s tím, že její matka se pomalu, ale jistě začala stávat neznámým člověkem.
Devcatko s kosou levně | Mobilmania zboží
Všechny informace o produktu Kniha Děvčátko s kosou, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Děvčátko s kosou. Děvčátko s kosou od 84 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY