Závist eBook

Fatimma.cz Závist Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Závist! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Závist a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Závist.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,82 MB

ISBN: 9788074612442

POPIS
Na první pohled se zdá, že nejbohatší obyvatelé Manhattanu na přelomu 19. a 20. století mají všechno, po čem člověk touží: bohatství, krásu i štěstí. Ale někdy jejich nacvičené úsměvy skrývají šokující tajemství… Dva měsíce po dramatickém příjezdu Elizabeth Hollandové domů, Manhattan dychtivě očekává její návrat do společnosti. Když však Elizabeth odmítne doprovázet svou sestru Dianu a téměř nevychází ven, začnou se šířit fámy, že za majestátními dveřmi domu číslo 17 v Gramercy Parku není všechno tak, jak se zdá.
STÁHNOUT ČÍST
Závist v podnikání - Magdalena Čevelová
Závist a žárlivost představují společensky zakázané pocity. Proto se je snažíme potlačovat nebo promítat na druhé. Verena Kastová je přesvědčena, že se tím připravujeme o skvělou příležitost, jak rozvíjet svůj potenciál a uvědomit si vlastní hranice. Závist a žárlivost totiž ohrožují naši sebehodnotu a izolují nás.
Kelty to táhlo k Praze. Hradiště Závist bylo jedno z ...
Závist. Ahoj holky, ani si tak nejdu pro radu, jako si spíš postěžovat a „vyplakat". Je to dva týdny, co jsme si s manželem koupili nové krásné a ano přiznávám i dost drahé auto. Měli jsme z něj obrovskou radost, ale dnes nám ji zkazil dopis z Fú, který se k nám chystá na kontrolu. Je jasné, že je to na udání.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY