Závist eBook

Fatimma.cz Závist Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Závist! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Závist a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Závist.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,26 MB

ISBN: 9788074612442

POPIS
Na první pohled se zdá, že nejbohatší obyvatelé Manhattanu na přelomu 19. a 20. století mají všechno, po čem člověk touží: bohatství, krásu i štěstí. Ale někdy jejich nacvičené úsměvy skrývají šokující tajemství… Dva měsíce po dramatickém příjezdu Elizabeth Hollandové domů, Manhattan dychtivě očekává její návrat do společnosti. Když však Elizabeth odmítne doprovázet svou sestru Dianu a téměř nevychází ven, začnou se šířit fámy, že za majestátními dveřmi domu číslo 17 v Gramercy Parku není všechno tak, jak se zdá.
STÁHNOUT ČÍST
Prázdné rakve: Závist - Gregg Olsen | Databáze knih
Závist se za ní ještě chvíli dívala svým kosým pohledem, potichu si cosi mumlala a bolelo ji i to, že musí Athéně vyhovět a že ta bohyně bude mít úspěch. Potom se zakryla černými mraky, uchopila hůl a belhala se z domu. Kudy se ubírala, ničila na lukách květiny, spalovala zeleň rostlin a mařila květy.
Prázdné rakve: Závist - Gregg Olsen | Databáze knih
Závist může vést až k tomu, že by se člověk mohl uchýlit ke kriminalitě a začít si vytoužené věci brát bez dovolení sám. To se ale dostáváme do mnohem závažnější situace než jen nepřát někomu vlastnit to, na co má právo.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY