Modlím se za svého milého eBook

Fatimma.cz Modlím se za svého milého Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Modlím se za svého milého! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Modlím se za svého milého a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Modlím se za svého milého.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,85 MB

ISBN: 9788072952489

POPIS
Tato knížka je pro všechny dívky a ženy, které se chtějí modlit za své stávající či budoucí milé. Věř mi, modlitba má velikou moc, může radikálně proměnit Tvůj život. Modlím se, aby Ti MSZSM byla inspirací ve chvílích, kdy budeš po modlitbě toužit a aby byla pomocí, když nebudeš moci najít slova. Modlím se za to, abys mohla skrze každodenní rozhovor s Bohem poznat více Jeho, sebe i svého milého. Modlím se, aby ses učila čím dál více důvěřovat Bohu, ať už jsi ve svém životě kdekoliv a s kýmkoliv. Modlím se, aby se pro Tebe mohl Ježíš stávat tím nejmilejším, a abys skrze Jeho lásku mohla milovat svého milého a ostatní.Ať už jsi kdokoliv, modlím se za Tebe.Bůh Tě miluje!
STÁHNOUT ČÍST
Black friday Modlím se za svého milého: nejen 31 dní ...
100 Kč Modlím se za svého milého - Vejmělková Monika modlitbě toužit a aby byla pomocí, když nebudeš moci najít slova. Modlím se za to, abys mohla skrze každodenní rozhovor s Bohem poznat více Jeho, sebe i svého milého.Modlím se, aby ses učila čím dál více důvěřovat Bohu, ať už jsi ve svém životě kdekoliv a s kýmkoliv.
Monika Vejmělková: Modlím se za svého milého cena od 80 Kč ...
Přihlásit se Registrace CZK CZK; EUR; 0 Kč. Zákaznická linka 570 570 170, Po-Pá 8-14 h Způsoby doručení ... Modlím se za svého milého. Monika Vejmělková ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY