Různí lidé eBook

Fatimma.cz Různí lidé Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Různí lidé! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Různí lidé a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Různí lidé.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,41 MB

ISBN: 8086078256

POPIS
Patnáct cestovních črt, klenotů české prozaické tvorby 19. stol. Nerudovo umění v nich předznamenává jeho vrcholné Povídky malostranské. Většinou jde o erotické motivy spojené s autorovým ironickým až sarkastickým nadhledem, který za vnějším povrchem odhaluje klam a šalbu.
STÁHNOUT ČÍST
Různí lidé Jan Neruda 1941 - Mladá Boleslav - Sbazar.cz
Bazarové zboží se zárukou Zboží, které jinde neseženete O mně Komentáře Přidat Karla do oblíbených Kontakt Více o Karlovi Kniha Různí lidé Stav zboží Dobrý. Vazba: dobrá Přebal: mírně poškozený Stránky: zažloutlé Rok vydání: 1941 Zboží jsem prověřil a jeho reálný stav i kompletnost nafotil, viz fotky. Kupujete tedy zb…
Nádherní lidé - Různí interpreti - Supraphonline.cz
Vůbec to nemusí být lidé, kteří nám budou vždy po chuti. 2. Aby nám zahřáli srdíčko. Tito lidé vstupují do našeho života, když jsme nešťastní a skleslí. Podporují nás a drobnými skutky nám přinášejí do života pozitivní změnu. Někteří se třeba jen v našem životě mihnou a už je více nepotkáme.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY