Reflexologie eBook

Fatimma.cz Reflexologie Image

INFORMACE

Reflexologie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Inge Dougansová. Přečtěte si s námi knihu Reflexologie na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Reflexologie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,51 MB

ISBN: 9788024926773

POPIS
Kompletní průvodce reflexní terapií v unikátním spojení s metodami tradiční čínské medicíny. Reflexní terapie stimuluje pomocí specifických masážních technik body na chodidlech s cílem vyvolat prospěšnou odezvu v jiných částech těla a spustit přirozený léčebný potenciál. Autorka seznamuje čtenáře s příčinami nemocí ve vztahu k 5 elementům a odhaluje, jak terapie dokáže tišit bolest a zkvalitňovat život. Ukazuje, že čínský meridiánový systém energetických drah v těle je přesnější než 10 reflexních zón.
STÁHNOUT ČÍST
REFLEXOLOGIE
Reflexologie meent dat energiedoorstroming de basis is van onze gezondheid en dat ziekte het gevolg zou zijn van energieblokkeringen. Dit is echter in strijd met de moderne geneeskunde (ziekteleer en fysiologie), die ziekte koppelt aan aanwijsbare ziekteveroorzakers zoals virale en bacteriële infecties, of aan factoren van genetische aard.
Reflexology - Wikipedia
A Annecy le Centre de Formation Réflexologie Annecy Nadine Jedrey vous propose une formation de Reflexologue avec un titre RNCP, La Réflexologie Pédiatrique, Dorsale. L'Oncologie.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY