Radost ze zdravých dětí eBook

Fatimma.cz Radost ze zdravých dětí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Radost ze zdravých dětí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Radost ze zdravých dětí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Radost ze zdravých dětí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,59 MB

ISBN: 8072634194

POPIS
Tato žhavá novinka seznamuje rodiče, budoucí rodiče a všechny, kteří o děti pečují, s aplikací přírodních zákonitostí ve výživě a výchově dětí. Kniha nastiňuje nejen obecné principy zdravého stravování, ale přináší i konkrétní rady ke stravování jednotlivých věkových skupin dětí a kojících matek. Nechybí v ní spousta receptů a správné způsoby zpracování potravin, které zohledňují nejen věk dítěte, ale i ostatní jevy, které mají na zdravotní stav vliv - roční období, denní doba a nemoci. Zkušená dvojice autorů přidává i stručné návody na přírodní postupy při léčbě dětí i dospělých. Součástí knihy je barevná příloha.
STÁHNOUT ČÍST
Radost ze zdravých dětí levně | Mobilmania zboží
Radost ze zdravých dětí . Jedinečná kniha, která respektuje přírodní zákonitosti a jejich vliv na stravu a výchovu dětí je určena všem, kteří si přejí dát svým dětem to nejlepší a využívat při tom zákonů přírody. Recepty pro každý den či roční dobu Inspiraci v této knize nenaleznou pouze rodiče.
Radost ze zdravých dětí + DVD - Vladimíra Strnadelová, Jan ...
Knihu Radost ze zdravých dětí jsem si objednala na doporučení známé. Čekáme totiž miminko a obě řešíme zdravé stravování, tak mi tato knížka byla doporučena. Splnila moje očekávání a já jsem spokojena, všem vřele doporučuji. 2013-05-27 12:38:36
SOUVISEJÍCÍ KNIHY