Je třeba se bát Ruska? eBook

Fatimma.cz Je třeba se bát Ruska? Image

INFORMACE

Je třeba se bát Ruska? je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Milan Syruček. Přečtěte si s námi knihu Je třeba se bát Ruska? na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Je třeba se bát Ruska?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,73 MB

ISBN: 9788074251184

POPIS
Staré ruské přísloví říká: "Rusko můžete milovat nebo nenávidět, rozumem ho pochopit nelze." Pro vztah českého národa k ruskému platí tato moudrost dvojnásob. Rusové nás osvobozovali i okupovali, pomáhali nám i rozkazovali. Jak se na ně máme dnes dívat? Máme se ho bát? Obejdeme se bez spolupráce s ním? Na tyto fatálně citlivé otázky hledá odpověď vynikající znalec Ruska dr. Milan Syruček. Procestoval je křížem krážem, zažil v něm mnoho zajímavého, hovořil se spoustou lidí z nejrůznějších profesních a politických vrstev. Největší země světa se mu dostala pod kůži … a on se dostal pod kůži jí. V této knize to přesvědčivě dokazuje. Vydává se v ní spolu se čtenářem na cestu ruskými dějinami, zejména posledního století, a širokou ruskou duší. Odkrývá neznámá či utajovaná fakta o osobnostech, jež stvořily politickou a hospodářskou podobu Ruska. Nejvíce místa věnuje krizi komunistického režimu a boji o demokracii, odstartovanému tzv. perestrojkou. Na úhelnou otázku, kterou zvolil za název své knihy, mu pomáhá odpovědět i jeho přítel expremiér ing. Miloš Zeman.
STÁHNOUT ČÍST
Je třeba bát se Ruska? Na vzestupu je nyní ruský ...
Je třeba se bát Ruska? 149,-Ihned ke čtení Koupit Staré ruské přísloví říká: „Rusko můžete milovat nebo nenávidět, rozumem ho pochopit nelze."
Je třeba se bát Ruska? - Milan Syruček | Elektronická ...
Jak se na ně máme dnes dívat? Máme se ho bát? Obejdeme se bez spolupráce s ním? Na tyto fatálně citlivé otázky hledá odpověď vynikající znalec Ruska dr. Milan Syruček. Procestoval je křížem krážem, zažil v něm mnoho zajímavého, hovořil se spoustou lidí z nejrůznějších profesních a politických vrstev.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY