Heslo odvaha eBook

Fatimma.cz Heslo odvaha Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Heslo odvaha! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Heslo odvaha a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Heslo odvaha.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,19 MB

ISBN: 8086215415

POPIS
Seržant Coward je zajat ve Francii v roce 1940 a rozhodne se vést soukromou válku proti Němcům. Podaří se mu zorganizovat útěk čtyř stovek vězňů z Osvětimi a nakonec se tam sám "propašoval" a byl nucen opět uprchnout, aby se vyhnul popravě.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Heslo Odvaha - Trh knih - můj antikvariát online
Největší "odvaha" je tenhle očistec dokoukat do konce. Myslel jsem si, že jsem proti asijskému humoru obrněný, ale to co předvádí thajci tady, to je prostě síla. Při první scéně jsem si říkal, že tenhle hňup, přece nemůže být hlavní hrdina, a ejhle, může! Tak nesympatickýho blba, jsem dlouho neviděl.
Odvaha / Brave (2007) | ČSFD.cz
Jejich mobilní aplikaci Fitrecepty používá přes čtvrt milionu uživatelů, obrovský úspěch má i facebooková stránka Jíme zdravě. Na přání fanoušků se rozhodli, že vystoupí z online světa a vydají tištěnou kuchařku. Nutno říct, že odvaha jim nechybí. Celou knihu si totiž produkovali sami - od začátku až do konce.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY