Ilusie - Dědicové Tuonely eBook

Fatimma.cz Ilusie  - Dědicové Tuonely Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ilusie - Dědicové Tuonely! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ilusie - Dědicové Tuonely a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Ilusie - Dědicové Tuonely.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,70 MB

ISBN: 9788027069767

POPIS
Smrt není opakem života. Opakem života je neživot, neexistence, prázdnota. Smrt je ve skutečnosti stejně živá jako život sám, protože je jeho součástí, a to, co se děje v Tuonele, podsvětní říši, děje se i na zemi. Severští hrdinové tentokrát stojí před záhadou vlastní rozpolcené duše a před branou, která se otevírá do neznámého světa plného nástrah. Román s fantaskními prvky, inspirovaný finským eposem Kalevalou, vypráví příběh mystické cesty člověka do vlastního nitra, kde se rozkládá krajina bájné Tuonely. Dokáže Sarai najít tu správnou cestu a odpovědi na otázky, které pro ni připravil nejtěžší okamžik jejího života? Dokáže projít branou dřív, než se pták letící ze severu dotkne jedním křídlem oblohy a druhým zamete hladinu?
STÁHNOUT ČÍST
Ilusie dedicove tuonely 978 80 270 6976 7 | Sleviste.cz
Hledáte Ilusie - Dědicové Tuonely od Milada Střítezská? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
Ilusie dedicove tuonely 978 80 270 6976 7 | Sleviste.cz
Ilusie - Dědicové Tuonely - Milada Střítezská . Smrt není opakem života. Opakem života je neživot, neexistence, prázdnota. Smrt je ve skutečnosti stejně živá jako život sám, protože je jeho součástí, a to, co se děje v Tuonele, podsvětní říši, děje se i na zemi.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY