Radost z Bible eBook

Fatimma.cz Radost z Bible Image

INFORMACE

Radost z Bible je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Josef Imbach. Přečtěte si s námi knihu Radost z Bible na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Radost z Bible.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,54 MB

ISBN: 9788074299902

POPIS
Přehled a výklad dnes užívaných metod výkladu Písma s názornými ukázkamiO Bibli řekl americký spisovatel William Faulkner, že je to „kniha lidského rodu“. Vystihl tak význam slovesného odkazu, který po tisíciletí promlouvá k lidem na celém světě. Přestože se v Bibli stále mluví o Bohu, děje se tak vždy v rozhovoru s člověkem. Ať tuto knihu otevřeme kdekoli, ocitáme se ve společnosti ubohých lidských tvorů i významných osobností. Bible je plná hřešících světců i svatých hříšníků. Mluví se v ní o ženách, které zachránily vyvolený národ před záhubou. Čteme v ní, jak se Jób stavěl proti osudu i svému Bohu. Kromě hrstky znalců Písma je tu dav lidí tichých a chudých v duchu a nekonečný zástup vdov a sirotků. Vysvětlovat toto vše je úkolem vykladačů Písma. A ti při tom používají nejrozmanitější metody. Tato kniha nám je blíže představuje.
STÁHNOUT ČÍST
Radost | Plán čtení Bible k rozjímání | YouVersion Bible
Hledáte Radost z Bible od Josef Imbach? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
Nebuďte zarmoucení, neboť radost z Hospodina je vaše síla ...
Radost z Bible: Cesty k hlubšímu porozumění sv. Písmu O Bibli řekl americký spisovatel William Faulkner, že je to „kniha lidského rodu". Vystihl tak význam slovesného odkazu, který po tisíciletí promlouvá k lidem na celém světě. Přestože se v Bibli stále mluví o Bohu, děje se tak vždy v rozhovoru s člověkem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY